GLOW FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glow messageboard

5 posters

Çok korkunç ... altınıza işeyeceksiniz...

Remorse is for the dead
    Remorse is for the dead
    Admin
    Admin

Teşekkür : 2

Çok korkunç ... altınıza işeyeceksiniz... Empty Çok korkunç ... altınıza işeyeceksiniz...

Mesaj tarafından Remorse is for the dead C.tesi 20 Eyl. 2008 - 15:47

geçen gün gidiyoduk bizi iki tane uzaylı çevirdi gittik neoluyo abi dedik susun lan biz ölüyüz aslında uzaylı gibi gözüküyoruz ama ölüyüz dediler. bizde korktuk altımıza kaçırdık sonra bunlar havaya uçtular havada dans etmeye başladılar biz daha da korktuk .. sonra yere indiler ama birisi yere maykıl ceksın biriside pamela anderson olarak indi... pamela anderson şeklindeki uzaylı görünümlü zombi (şahin görünümlü kartalla karıştırılmasın lütfen) bize doğru zevkten inleyerek koşarken yere kaydı ve silikonları patladı o görüntüyü görünce biz daha da altımıza sıçtık ve ordan gergedanlar gibi kaçtık ... ertesi gün babamın garip davranmaya başladığını farkettim sonra bi baktım babam meğerse canavarmış...

İSTERSENİZ İNANMAYIN AMA BUNLAR GERÇEK

Very Happy alıntı değilddir ..
    Gnsu
    Gnsu
    Moderatör
    Moderatör

Teşekkür : 0

Çok korkunç ... altınıza işeyeceksiniz... Empty Geri: Çok korkunç ... altınıza işeyeceksiniz...

Mesaj tarafından Gnsu C.tesi 20 Eyl. 2008 - 16:19

Çok korkunç ... altınıza işeyeceksiniz... 449553 Çok korkunç ... altınıza işeyeceksiniz... 449553 altıma işedim çookk korkunç Çok korkunç ... altınıza işeyeceksiniz... 449553
    D Lawliet
    D Lawliet
    Yetkili Üye

Çok korkunç ... altınıza işeyeceksiniz... Empty Geri: Çok korkunç ... altınıza işeyeceksiniz...

Mesaj tarafından D Lawliet C.tesi 20 Eyl. 2008 - 19:46

Pc başında gülüyorum.10 dk. sonra yorum yaparım!!! Çok korkunç ... altınıza işeyeceksiniz... 449553
    Fox William Mulder
    Fox William Mulder

Mesaj tarafından Fox William Mulder Paz 26 Ekim 2008 - 9:18

Paranormal ve Sipiritualist yaşam formları bir arada bulunamayacakları gibi bir karşı türün dillerini bilmeleri ve mantıklı bir açıklamada bulunmaları,aslında hikayeyi anlatan ve bizzat yaşadığını iddia eden kurban veya görgü tanıklarının yüksek hayalgücü ve yapay zekasının bir ürünü olduğunu ortaya koyar. Nokta =) ( Ama gerçek hala orada bir yerdedir göz ardı etmemek gerekir )
    ßasak
    ßasak
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından ßasak Paz 2 Kas. 2008 - 14:53

Fox William Mulder demiş ki:Paranormal ve Sipiritualist yaşam formları bir arada bulunamayacakları gibi bir karşı türün dillerini bilmeleri ve mantıklı bir açıklamada bulunmaları,aslında hikayeyi anlatan ve bizzat yaşadığını iddia eden kurban veya görgü tanıklarının yüksek hayalgücü ve yapay zekasının bir ürünü olduğunu ortaya koyar. Nokta =) ( Ama gerçek hala orada bir yerdedir göz ardı etmemek gerekir )

HEHEHEHE EWET DİLARA SANA KATILIYORUM Razz Very Happy
    Remorse is for the dead
    Remorse is for the dead
    Admin
    Admin

Mesaj tarafından Remorse is for the dead C.tesi 29 Kas. 2008 - 17:47

ßasak demiş ki:
    Fox William Mulder demiş ki:Paranormal ve Sipiritualist yaşam formları bir arada bulunamayacakları gibi bir karşı türün dillerini bilmeleri ve mantıklı bir açıklamada bulunmaları,aslında hikayeyi anlatan ve bizzat yaşadığını iddia eden kurban veya görgü tanıklarının yüksek hayalgücü ve yapay zekasının bir ürünü olduğunu ortaya koyar. Nokta =) ( Ama gerçek hala orada bir yerdedir göz ardı etmemek gerekir )

bu öylesine komiklik olsun diye yazılmış bişey ... bu ciddiliğe gerek yok :S
    D Lawliet
    D Lawliet
    Yetkili Üye

Mesaj tarafından D Lawliet C.tesi 29 Kas. 2008 - 17:54

Aslında benim gönderdiğim korku hikayelerinden sonra Bora'dan da bu beklenirdi xD
    şaka yapmış çocuk ya abartmayın
    ßasak
    ßasak
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından ßasak Salı 2 Ara. 2008 - 15:48

666.ways demiş ki:
    ßasak demiş ki:

bu öylesine komiklik olsun diye yazılmış bişey ... bu ciddiliğe gerek yok :S

zaten bnde şakasına diodum yaw Very Happy

Forum Saati Çarş. 15 Mayıs 2024 - 16:00