GLOW FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glow messageboard

3 posters

ilginç bir hikaye xD

ßasak
    ßasak
    Moderatör
    Moderatör

Teşekkür : 0

ilginç  bir hikaye xD Empty ilginç bir hikaye xD

Mesaj tarafından ßasak Perş. 31 Tem. 2008 - 21:03

biz 8.sınıfa giden iki arkiyiz B.... ve B.... isim vermeye gerek yok sanırım bi gün kar yağdı okuldayız fen öğretmeninin kızı hastalanmış o yüzden gelememiş sabah ilk ders din 2.ders inkilap 3 ve 4 fendi.ayrıca o gun rehberli ve bilgisayar dersleri oldugu için okuldan kaçtılar sadece bizim gruo kaldı biz ve diğer grup arkilerimiz(bizden başka 5i)korkunc hikayeler anlatalım dedik.nerde ne korkunç hikaye varsa anlattık ürpertici olsun die kapıyı kapattık ısıkları söndürdük.bizim sınıfta projeksiyon makinası (yansıtma)oldugu için siyah perde falan var. onuda cekince sınıf berbat karanlık oldu hikayleer bizi korkutmuyordu.biz öylesine dalmışız ki saatin kaç oldugunu falan unutmusuz.arkilerden biri saate baktı saat zilin çalmasına 3bucuk dk falan var.bizde hazırlandık montlarımızı giydik çantaları topladık arkilerden biri perdeyi dieri kapıya doğru yöneldi perde inanırmısınız açılmadı.kapıyı M.... zorlayarak açtı.dısardaki koridordaki camdan dışarı baktık dısardaki bembeyaz kar yok olmuş sokakta kimse yoktu.ısıklar söndü ve okul kapkaranlık.uzaktan iki tane yan yana havada kırmızı ışık gördük lambanın anhtarına dogru yurudüm.lambaya dogru elimi uzattım elimin üstünde el vardı.arkadaşlar sandım ama anhtarı açtıgımda yanımda kimse yoktu arkadaşlar kapını önünde iç içe girmişlerdi.sonra o havadaki ışık yok oldu fenci bize dogru gelio ayakları o kadar büyük ki 55 numara falan simsiyah giinmiş.ayaklarını farkettirmedik fenciyle sınıfa girdik.öğretmenim ders işleyelim falan dedik bize bagırdı ve bize insanlarda olusan hastalıkları anlatacağını söledi.tahtaya gecti ve bişeyler yazıodu.ben b.....'e bi kağıtla buna caktırmadan kaçalım yazan bi kağıt verdim ve bunu hepimiz okuduk.öğretmene öğretmenim dısarı çakıop kartopu oynayalım sonra ders işleriz dedik.tmm dedi ve cıktık.çantaları yanımıza almadık kapıdan çıkar çıkmaz KAÇIN die bagırdık.hepimiz kaçtık.çarşıda işhanın önünde buluştuk sonra ne yapalım ne ypalım derken o....'ın yanımızıda olmadıgını farkettik o.... bize onun cin oldugunu söledi.bizi teker teker kendi alemine götürceğini söledi ve evimize gidelim dedi.sonra herkes evine gitti akşam hepimiz aynı yasadıklarımıız rüyamızda gördük sabah okula cekinerek geldik ve anlattık.o saatler oldugunda bizim okulda bilgisayar dersi varmış.arkilere anlatmadık ders sizce nasıldı falan ded,k ve bi daha asla böle şeyler yapmadık.o.... ben ve B.... tedavi gördük bi daha böle şeyler yapmıozz.siz siz olun sizde yapmayın

ALINTIDIR..
    Remorse is for the dead
    Remorse is for the dead
    Admin
    Admin

Teşekkür : 2

ilginç  bir hikaye xD Empty Geri: ilginç bir hikaye xD

Mesaj tarafından Remorse is for the dead Çarş. 6 Ağus. 2008 - 15:35

çok saçma ya Very Happy
    ßasak
    ßasak
    Moderatör