GLOW FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glow messageboard

5 posters

Şakaya qeLmez..!

merwe
    merwe

Teşekkür : 0

Şakaya qeLmez..! Empty Şakaya qeLmez..!

Mesaj tarafından merwe Paz 20 Tem. 2008 - 20:51

ßir hafta sonu cumartesi akşamı üç dört arkadaş birlikte yemek yaptık, yedik içtik hesabı, o gece arkadaşlarda kalacağız. (üç erkek iki kız) ertesi günde okul olmayınca gece geç saatlere kadar oturduk. belli bir saatten sonra konu döndü dolaştı cin hikayelerine geldi. kızın birini fazla tanıyorumdum, diğer kız arkadaşın arkadaşı. başladı bu cin hikayelerine. işte şöyle yaparlar böyle yaparlar falan falan. bulunduğumuz odada elektrikleri kapattık, dört beş tane mum yanıyor ve sadece silüetleri görebiliyorum. kıza sus da diyemiyorum, çünkü erkekliğe laf ettirmek istemiyorum. neyse daha sonra başladı hikayelere. diğer arkadaşlar son derece konsantre olmuş bir şekilde dinliyorlar ve tık ses yok sadece o kızdan başka. tam o konuşurken kaloriferinden yanından tak tak tak diye üç kere ses geldi. herkes dondu kızlar çığlık atmaya başladı. sakin olun derken erkek arkadaşlardan biri ağlamaya başladı. ışık kapalı olmasına rağmen yanıp söndü. gittim hemen ışığı açtım. arkadaşın gözünden yaşlar boşanıyor. kızlar birbirine sarılmış bir şekilde yerde duruyorlar. arif ne oldu diye sorduğumuzda konuşamadı. tık ses yok. toparlanın hemen buradan çıkıyoruz dedim. bu sefer mutfaktan tıkırdamalar gelmeye başladı. diğer birşey olmamış arkadaş yüksek sesle sure oku dedi ve kendisi besmele çekmeye başlamıştı ki bayıldı. ne oluyor diye hemen atıldım, suratına iki üç tokatta ayıldı, ne oldu bana diye söylenmeye başladı. kızlar da korku içinde bizi izliyordu. oradan sabaha kadar çıkamadık. bir süre sonra arif kendine geldi ve hiç kimse tek kelime etmedi. sabah ezanına kadar o sesler devam etti. sabaha kadar bildiğim ne kadar dua var ise okudum. bir daha da o kıza bize yanaşmamasını söyledim ve bulunduğum ortamda böyle konular açılmasını engelledim veya o ortamdan ayrıldım.

ALINTIDIR.
    Remorse is for the dead
    Remorse is for the dead
    Admin
    Admin

Teşekkür : 2

Şakaya qeLmez..! Empty Geri: Şakaya qeLmez..!

Mesaj tarafından Remorse is for the dead Paz 20 Tem. 2008 - 20:59

ahuhaa güldüm yaw ben buna Very Happy:D ulan nasıl erkeksin böyle durumda kızları koruycağına ağlıyosun ya Very Happy:D
    merwe
    merwe

Mesaj tarafından merwe Paz 20 Tem. 2008 - 21:01

Very Happy:D:D:D
    SchIzOpHreNia_
    SchIzOpHreNia_
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından SchIzOpHreNia_ Ptsi 21 Tem. 2008 - 18:06

anca bu kdrlar işte Very Happy:D
    ßasak
    ßasak
    Moderatör
    Moderatör

Mesaj tarafından ßasak Ptsi 21 Tem. 2008 - 18:55

sunbeams demiş ki:ahuhaa güldüm yaw ben buna Very Happy:D ulan nasıl erkeksin böyle durumda kızları koruycağına ağlıyosun ya Very Happy:D

bncede ya ne tarz bi erkek bu böle Very Happy
    D Lawliet
    D Lawliet
    Yetkili Üye

Teşekkür : 2

Mesaj tarafından D Lawliet Salı 28 Nis. 2009 - 20:55

Benim anladıgım burda eger cin filan gelirse dua okumamalı sabah ezanını beklemeliyiz..

Forum Saati Çarş. 15 Mayıs 2024 - 20:47